Дошкільний навчальний заклад №21 «Золота рибка» функціонує з 1972 року. Цього ж року до основної споруди закладу було добудовано корпус по вул. Гагаріна, завдяки чому наш садок став одним із найбільших у місті.     

     Більше 20 років закладом опікувалося Кам’янець-Подільське ВО «Електроприлад», а у 1993 році відбулася передача дошкільного навчального закладу  на баланс міського відділу освіти.

        У дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» вихованням та розвитком дошкільнят опікуються 92 працівника, з них 53 педагога та 39 технічних працівників.

         7 педагогам закладу присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,  4 – звання «вихователь-методист», 3 – звання «старший вихователь».

        За більш як 40 років існування у «Золотій рибці» відбулося чимало важливих та знаменних подій.

        Дошкільний навчальний заклад з перших років існування є базовим з питань фізкультурно-оздоровчої роботи. Найголовнішим у роботі колективу є забезпечення комплексного підходу до гармонійного формування усіх складових здоров’я вихованців, створення здоров’язберігаючого освітнього простору як головної передумови поліпшення фізичного, психічного та емоційного гарту дошкільнят.  

Колектив дошкільного навчального закладу одним з перших ефективно впроваджував досвід з питань фізкультурно-оздоровчої роботи колег-дошкільників Литви, Болгарії, Росії. 

     У 1989 році в закладі відкрито фізіотерапевтичний та маніпуляцій кабінети, а з 1990 року у садку запроваджено ризький метод загартування дошкільнят. Педагоги закладу спрямовують діяльність на вдосконалення інфраструктури дошкільного закладу, працюють у режимі комплексного здійснення лікувально-профілактичної, фізкультурно-оздоровчої та просвітницької діяльності.

Творчий колектив закладу завжди був активним  учасником оглядів художньої самодіяльності, різноманітних конкурсів та фестивалів.

         У 1994 році за рішенням міського виконавчого комітету м. Кам’янця-Подільського при дошкільному навчальному закладі          відкрито дефектологічний пункт (ДКП), у 2000р. його перейменовано у міську психолого-медико-педаг

огічну консультацію.

В дошкільному закладі «Золота рибка» з 1997 року функціонує єдина у Хмельницькій області вальдорфська група, у якій виховання і навчання дітей базується на положеннях педагогіки Рудольфа Штайнера. Дошкільний заклад є членом Міжнародної Асоціації вальдорфських ініціатив в Україні. Вихователі групи навчались на міжнародних курсах з вальдорфської педагогіки в м. Одеса, постійно підвищують свою кваліфікацію на тематичних семінарах, конференціях (Міжнародний семінар вихователів вальдорфських дитячих садків, м. Київ, 2003р., ХІІ Всеукраїнська конференція вихователів вальдорфських дитячих садків, м. Київ, 2011р. тощо) 

У 2000 році в дошкільному закладі відкрито групу спеціального призначення для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Режим дня та орієнтовний розклад розвивально-пізнавальної діяльності в групі підпорядковано особливостям роботи з даними дітьми. Спеціально розроблена модель режиму групи включає вправи корегуючої гімнастики, 10-денний курс лікувального масажу кожних два місяці, заходи за рекомендаціями ортопеда (індивідуальний ортопедичний режим), щоденні заняття ЛФК.   

Цього ж року в дошкільному навчальному закладі розпочала свою роботу група інтенсивного інтелектуального розвитку.

         У 2001році з метою поглиблення змісту та прискорення темпів подальшого розвитку освіти в дошкільному навчальному закладі №21 методичний кабінет реорганізовано в інформаційно-методичний центр (ІМЦ).

         Педагогічний колектив закладу плідно співпрацює з батьківською громадою. У 2005 році батьками та трудовим колективом ДНЗ було створено Благодійний фонд допомоги розвитку ДНЗ №21 "Дитинство". Головною метою створення Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах освітньо-виховної роботи та розвитку навчально-матеріальної бази ДНЗ №21 «Золота рибка». Стратегічним завданням фонду є залучення коштів для добудови дитячого басейну. Акція «Басейн всією громадою» проходить під патронатом олімпійських чемпіонів з плавання Яни Клочкової, Дениса Силантьєва та заслуженого тренера України Ніни Кожух. Дана акція не має аналогів в Україні.

У2008 році дошкільний заклад був залучений до проведення Всеукраїнської наради за участю міністра освіти і науки України, начальників управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з питання організації завершення 2007-2008 навчального року та підготовки до підсумкової колегії Міністерства освіти і науки з питання «Про підсумки розвитку загальної, середньої та дошкільної освіти в 2007-2008 н.р. та завдання на 2008-2009 н.р., спрямовані на реалізацію Указу Президента від 20.03.2008р. №244/2008 «Про додаткові заходи щодо поліпшення якості освіти в Україні».