«Сім’я – це те первинне середовище, де дитина повинна вчитися робити добро»

«Сімя – це те первинне середовище, де дитина повинна вчитися робити добро»

(В. Сухомлинський)

На базі  дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» відкрито Консультативний центр  для батьків або осіб, які їх замінюють . Консультативний центр – це одна з форм надання допомоги сім’ї у вихованні і розвитку  дітей дошкільного віку.

Консультативний центр створено з метою забезпечення єдиних вимог і  наступності сімейного і суспільного виховання та надання безкоштовної психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють,  підтримки різнобічного розвитку  дітей, які виховуються в

Головними  завданнями  Консультативного центру є :

• надання всебічної допомоги сім'ї у розвитку, вихованні та
    навчанні дітей, які виховуються в умовах сім’ї, відповідно до їх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб;
  •  сприяння   соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;
  • забезпечення взаємодії між  дошкільним навчальним закладом й іншими організаціями соціальної і медичної  підтримки дітей і батьків.

У Консультативному центрі буде організовано проведення  лекторіїв, теоретичних і практичних семінарів, індивідуальних і групових консультацій для батьків або осіб, які їх замінюють, заочне консультування через листування або в телефонному режимі.

Консультативний центр буде здійснювати  консультативну допомогу батькам  або особам, які їх замінюють,  з питань:

• соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;
  • вікових, психофізіологічних  особливості  дітей;
  • психологічної готовності до навчання у школі;
  • профілактики  відхилень у фізичному, психічному і соціальному розвитку дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім’ї;
  • організації ігрової діяльності;
  • організації харчування дітей вдома;
  • створення  умов для  загартування і оздоровлення;
  • соціального захисту дітей із різних  категорій сімей.

Робота з батьками  або особами, які їх замінюють і дітьми  в Консультативному центрі буде проводитись підгрупами та індивідуально.

Організовувати психолого-педагогічну допомогу батькам або особам, які їх замінюють,  будуть  кваліфіковані спеціалісти Консультаційного центру:

• Завідувач  Кирик Людмила Вікторівна (тел.0673840624);
  • Вихователь-методист  Онищук Ольга Іллівна (тел.0978655195; тел.5-14-74);
  • Практичний психолог  Євчук Лариса Миколаївна  (тел.0677320855);
  • Соціальний педагог  Дембіцька Людмила Вікторівна  (тел.0964120166);
  • Логопед  Ткач Оксана Миколаївна (тел.0964510281);
  • Вихователь  Круглецька Майя Миколаївна (тел.0937538732);
  • Медична сестра  Гонківська Наталя Миколаївна (тел.0673801564);

Графік роботи спеціалістів консультативного центру

Вихователь-методист  Онищук Ольга Іллівна               9.00 - 16.00 (щоденно)

Понеділок

Логопед    Ткач Оксана Миколаївна                             10.00  - 11.00

Практичний психолог   Євчук Лариса Миколаївна         13.00 - 15.00

Вихователь Круглецька Майя Миколаївна                     13.00 - 14.00

Завідувач  Кирик Людмила Вікторівна                          11.00 - 13.00

Соціальний педагог  Дембіцька Людмила Вікторівна     13.00 - 15.00

П’ятниця

Медична сестра  Гонківська Наталя Миколаївна           12.00  - 14.00

Увага!

Для індивідуальних консультацій завчасно повідомте обраного спеціаліста про проблему, яку ви хочете обговорити.