МАЙСТЕР-КЛАС ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ДНЗ

25 жовтня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу № 21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) відбувся майстер-клас для практичних психологів ДНЗ на тему: «Робота практичного психолога ДНЗ з питань виявлення та розвитку дитячих здібностей», проведений практичним психологом Євчук Л.М.

Період дошкільного дитинства відіграє важливу роль у становленні творчої особистості. Виявлення обдарованих дітей та розвиток їхніх здібностей є дуже важливим, досить складним та об’ємним завданням щодо практичної реалізації. Учасникам майстер-класу запропоновано систему виявлення та розвитку здібностей і обдарувань у дошкільників.

Під час роботи майстер-класу, практичними психологами також розглядалися проблеми психологічного супроводу здібних дітей та створення оптимальних умов для їх розвитку.