Літо – чудова пора

Наші малюки так само, як і ми, дорослі, радіють сонячним променям, зеленій травичці та лагідній краплині води. Літо – найкраща пора, щоб зміцнити здоров’я дитини. Сонце, повітря, вода – магічно впливають на дітей, і до речі це засоби, котрі, як-то кажуть, «під рукою».

Відповідно до плану роботи на літній період та проведення оздоровчих заходів з дітьми влітку 2018 року у закладі дошкільної освіти № 21 (завідувач Кирик Л. В.) забезпечується максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, проводяться різноманітні загартовуючі та оздоровчі процедури, дотримується оптимальний руховий режим. Винахідливі педагоги захоплюючи малюків проводяться весело та цікаво загартовуючі заходи.

Малята залюбки крокують доріжкою «здоров’я», бігають босоніж, загартовуються ефективними природними чинниками та отримують заряд бадьорості та енергії.