Ми маленькі українці

З нагоди святкування Дня Конституції України 27 червня в закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила Кирик) відбулася тематичне свято «Живи та міцній, українська Державо!» під час якого вихованці закладу прийняли участь у патріотично-правовій ігротеці «Подорожуємо Україною», музичній розвазі «Мій рідний край!».

Розпочалося свято з урочистого підняття державного прапора та виконання гімну України. Наші дошкільнята декламували патріотичні вірші, дзвінкоголосо співали пісні про рідний край, завзято танцювали, не обійшлося й без веселих ігор, естафет та розваг.

Не секрет, що діти дуже люблять малювати кольоровою крейдою на асфальті. Саме тому конкурс дитячого малюнка «Україна – рідний край» охопив усіх дошкільнят. Всі малята з великим задоволенням малювали на асфальті державні символи України, передаючи свою любов до рідного краю, до прекрасного. Сірі асфальтовані доріжки замайоріли яскравими барвами.

Родзинкою святкових урочистостей став музичний флешмоб «Україна – моя любов», в якому обєдналися діти, педагоги та батьки.

Саме на таких заходах вихованці дошкільного закладу вчаться любити свою Батьківщину – Україну.

Наші діти живуть з вірою і надією у серці, що в Україні запанує мир, спокій і злагода. З Днем Конституції, рідна Україна!