Олімпійський тиждень у Золотій рибці

10 вересня у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) стартував Олімпійський тиждень упродовж якого малюки знайомилися із різними видами спорту, вправлялися у швидкості, кмітливості та витривалості. У закладі було проведено багато цікавих заходів із залученням усіх вихованців педагогів, батьків.

Незабутні враження та позитивні емоції викликали у малюків спортивна розвага «Хочу стати чемпіоном!».

Розпочалася розвага традиційним святковим відкриттям: спортивним парадом, привітанням адміністрації закладу та підняттям прапору. Кожна група представила певний вид спорту, тож на імпровізованому п’єдесталі з’явилися м’ячі, ракетки, обручі, боксерські рукавички, самокати…

Під музичний супровід діти та вихователі нашого закладу із задоволенням виконували веселу, динамічну спортивну зарядку «Хлопчики, дівчатка – раз, два, три, робимо зарядку я і ти!»

Особливе захоплення у малюків та дорослих викликали показові виступи запрошених гостей, відомих спортсменів нашого міста. Юні гімнастки дитячої юнацько-спортивної школи №1 (керівник – майстер спорту з художньої гімнастики Веремеєнко Н.О.) демонстрували пластику та грацію.

Хлопчиків нашого закладу по-особливому зацікавило спортивно-бойове дійство з тхеквондо вихованців спортивного клубу «Чайка», під час якого юні чемпіони та їх тренери демонстрували силу, витривалість та сміливість (тренери-викладачі Фельвашніков Віктор Олегович, Гринчук Дмитро Васильович).

Переконанні, що олімпійський девіз «Спорт – це здоровя, це сила, краса!», що лунав упродовж дня, стане для наших вихованців мотивацією до занять спортом не лише у такі тематичні дні, а й протягом усього життя.