Педагогічна школа Р.Штайнера

23 січня у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л. Кирик) продовжила роботу традиційна педагогічна школа Рудольфа Штайнера. Вихователі дитячих садків міста – прибічники вальдорфського виховання – зустрілися, щоби дізнатися про особливості організації життєдіяльності дошкільнят відповідно ритму.

У ході експрес-повідомлення, проведеного вихователем-методистом закладу Іриною Гонківською, педагоги пригадали ключові принципи педагогіки Штайнера, отримали інформацію про значення чіткого та раціонально побудованого ритму дня, тижня, року в житті дитини першого семиріччя.

Результативними видалися майстер-класи, проведені вихователями вальдорфської групи. Юлія Підлісна продемонструвала слухачам школи тонкощі та секрети проведення вальдорфського кола, зокрема, логіко-математичного змісту, як ритмічної складової організованої діяльності. Лариса Мельник запросила колег до творчої майстерні та залучила до виготовлення одного з традиційних у вальдорфській педагогіці атрибутів для взаємодії з дітьми у колі – вовняної пташки.

Маємо надію, що здобуті на черговому засіданні школи уміння та навички стануть у нагоді педагогам, що працюють за традиційною дошкільною педагогікою, допоможуть урізноманітнити та збагатити освітній процес новими ідеями.