Засідання педагогічної школи Р.Штайнера

9 квітня на базі закладу дошкільної освіти №21 (завідувач Кирик Л.В.) відбулося чергове засідання педагогічної школи Р.Штайнера. Тема зустрічі – розвиток творчих здібностей дошкільника крізь призму вальдорфської педагогіки. У ході полілогу, проведеного вихователем-методистом закладу Гонківською І.Т., педагоги дійшли до висновку, що розвиток дитячої творчості залежить, насамперед, від активності, творчості та креативності дорослого, який знаходиться поруч з дитиною.

Слушною нагодою дізнатися, як саме можна залучити дошкільнят до різних видів творчої діяльності у ході підготовки й проведення вальдорфського свята, зокрема Великодня, стала участь слухачів школи у фрагментах захопливого, багатогранного дійства – Великодніх клопотах. Вихователі вальдорфської групи Мельник Л.М. та Підлісна Ю.А. провели майстер-класи з показу вистави маріонеток, проведення Великоднього хороводу та виготовлення вітражів у техніці «мозаїка».