Лист звернення до дітей групи "Веселка"

Дорогі та улюблені вихованці групи «Веселка»!

До вас звертаються ваші вихователі, Людмила Володимирівна та Тетяна Володимирівна.

В зв’язку з карантином ми з вами не бачимося, але щохвилинки про вас пам’ятаємо, скучаємо і сподіваємося на те, що скоро зустрінемося!

Нагадуємо вам, що ми продовжуємо з вами спілкуватися, розповідати вам цікаве, навчати на сайті нашого дитячого садочка «Золота рибка». Ви майбутні першокласники! Прохання виконувати всі наші завдання, щоб підготуватися до школи.

Щоб батькам не було нудно, пограйтеся з ними в наші улюблені ігри; допомагайте своїм рідним. Турбуйтеся про своїх домашніх улюбленців! Будьте ввічливі, чемні і слухняні. А головне будьте здорові!!!

З любов’ю і повагою ваші вихователі.