Лист звернення до дітей групи "Капітошка"

Дорогі діти!

Кожного дня ви з радістю відвідували дитячий садок, де отримували нові знання, досліджували світ, гралися та  весело проводили час із друзями. Кожен сумлінно виконував свій обов’язок – навчатися та розвиватися.

Проте зараз важливо потурбуватися про своє здоров’я та на певний час залишитися вдома. Не хвилюйтеся, дорослі про все подбали і ви в безпеці. Більше того, ви також зможете допомогти: ретельно мити руки,  дотримуватися правил гігієни.

Хочемо побажати, щоб час, проведений вдома, приніс користь та результат. Виконуйте завдання із сайту, спілкуйтеся з рідними, отримуйте нові знання, які знадобляться у майбутньому. Не зупиняйтеся на досягнутому, адже ви дуже талановиті і здібні.

Чекаємо з нетерпінням зустрічі. Будьте чемними, бережіть себе та слухайтеся батьків.

Вихователі групи «Капітошка»