Свято під відкритим небом у «Золотій рибці»

Перший осінній день — урочистий для кожного, передусім, для дітей.

Кращий початок нового навчального року – веселе свято для малюків!

Першого вересня заклад дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) гостинно зустрів своїх малюків.

Цей день став особливим, адже після літніх канікул зустрілися кращі друзі, а ще у свою велику родину дитячий садок покликав малюків-новачків.

Квітучі яскраві майданчики дитячого садка знову згуртували галасливих дошкільнят. З цікавими змаганнями та конкурсами у гості до дітей завітали веселі герої: невгамовний Карлсон, Казкова Кішка, Мінні-Маус. Позитивні емоції та настрій викликав у дітей калейдоскоп ігор та розваг: «Смайлики-Моргайлики», «Хитрий кіт та миші», «Спритний м’яч», «Веселкова парасолька» тощо. Активно, весело й цікаво пройшли й інші форми роботи з малятами: прогулянки, сюжетно-рольові ігри та театралізовані дійства.

Свято відбулося в умовах адаптивного карантину, з дотриманням усіх правил та рекомендацій МОЗ.

Вітаємо усіх! Бажаємо нашим вихованцям, батькам, педагогічному колективу міцного імунітету та цікавої творчої співпраці заради створення сприятливих умов розвитку й виховання маленьких мешканців «Золотої рибки».