Міжнародний день логопеда у Золотій Рибці

Професія логопеда - досить важлива та цінна, особливо у роботі з дітьми дошкільного віку. Вчитель-логопед допомагає дітям долати труднощі, від яких залежить успішне навчання в школі та взаємовідносини з людьми.

До Міжнародного дня логопеда у групі «Ромашка» було проведене фронтальне логопедичне заняття на тему «Весело граємося – мовлення розвиваємо». Під час заняття діти вправно виконували артикуляційні вправи «Лопатка», «Нечемний язичок», «Коник», «Грибочок», елементи самомасажу «Обличчя умиваємо». Не обійшлося і без пальчикових вправ «Пальчики вітаються», «Зайчикові вушка», «Баранчики зустрілись». Дошкільнята старшого віку грали у ігри на розвиток мовленнєвого дихання «Буревій у стакані», «Гарячий чай», «Вітерець подув», «Надуй кульку»; активно змагалися у грі на розвиток дрібної моторики «Наведи лад».