Вивчаємо безпеку у «Золотій рибці»

Сьогодення вимагає від сучасної дитини уміння вирізняти основні небезпечні чинники довкілля, знати правила безпечної поведінки, як вдома так і в навколишньому середовищі. Тож формування у дітей стійких практичних навичок правильної поведінки в небезпечних обставинах, усвідомлення цінності життя та здоров’я має починатися саме у дошкільні роки.

З цією метою у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила Кирик) з 15.11. по 19.11.2021 року проведено «Тиждень безпеки дитини».

Цікаво та емоційно проходили різні форм роботи (інтерактивні заняття, ігри-стратегії: «Дорога, рух, транспорт», «З світлофором дружимо», «Відважні пожежники», «Професії для сміливих», «Будемо обачними», «Як мило від вірусу врятувало» квести, ігрові тренування тощо) під час яких діти навчалися правил дорожнього руху, розв’язувати складні життєві ситуації, захищати себе та друзів від небезпеки. У ході полілогів вихованці поглибили уявлення про небезпечну та відважну роботу рятівників спецслужб – патрульної, пожежної, швидкої допомоги.

Усі мешканці «Золотої рибки» відпрацьовували практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та поповнили свою життєву скарбничку стійкими уміннями діяти злагоджено та відповідально.