Безпека дітей залежить від дорослих

Питання безпеки сьогодні розглядається як базисна потреба людини. Саме тому педагогічний колектив закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила Кирик) значну увагу приділяє формуванню у дітей свідомості щодо безпеки в життєвому середовищі та використовує кожну можливість, щоб нагадати правила безпечної поведінки та дії дорослих у разі виникнення небезпечних ситуацій.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят з педагогами закладу проведено інструктажі з пожежної безпеки та практичний тренінг щодо використання порошкових вогнегасників.

Усі мешканці «Золотої рибки» від найменшого до найстаршого взяли участь у навчальних заняттях, що сприяло засвоєнню спеціальних знань та набуттю практичних умінь діяти злагоджено у надзвичайній ситуації.