Новорічна казка у «Золотій рибці»

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось чарівне. Святкова атмосфера огорнула заклад дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила КИРИК), адже уся територія ожила і перетворилася на зимову казку.

Новорічні ранки – чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі. Веселі хороводи, запальні танки та веселі ігри перенесли малюків у дивовижний  світ казки. Чарівні гості та солодкі подарунки порадували усю дітвору. А для дітей пільгових категорій справжнім сюрпризом були бажані смаколики.

У повітрі пахне ялинкою, мандаринами, цукерками та радістю. Стрімко йде відлік до Нового 2022 року: один, два, три... Тож затамувавши подих загадуйте бажання !!!