Плекаємо національне!

22 січня український народ святкував День Соборності України – день, що символізує єдність земель України.

Дитячий садок – це перша патріотична сходинка для дитини, національна школа, в якій пробуджується її національна і громадянська свідомість. Ось і сьогодні, у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила КИРИК) малята в доступній формі продовжували знайомитися з Державними символами України, символічним значенням кольорів прапора та українського віночка, поринули в національну культуру та звичаї свого народу.

Переконанні, що саме нам, дорослим, варто вчити дітей власним прикладом любити рідну землю, пишатися і шанувати Україну - Соборну і неділиму, прищеплювати почуття гордості за свою Україну, за свій народ, свою мову.