Зустріч педагогів ДНЗ №21 «Золота рибка» із викладачами Кам’янець-Подільського національного універс

22 вересня 2015 року в рамках відзначення Всеукраїнського дня дошкілля під час тематичного Дня науки у дошкільному закладі №21 відбулася зустріч за круглим столом із викладачами Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка. Педагогічний фрістайл на тему «Забезпечення неперервності дошкільної та початкової шкільної освіти через реалізацію принципу наступності» пройшов у щирій, довірливій атмосфері.

Кандидат педагогічних наук, викладач кафедри теорії та методик дошкільної та початкової освіти КПНУ Бахмат Наталія Валеріївна наголосила, що і дошкільний заклад, і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання. Тому все, що чекає дитину в школі, має бути продовженням того, чим вона займалася, що опанувала раніше. Все це можливо лише за дотримання принципу наступності між дошкільною та початковою освітою. Вихователь-методист ДНЗ Гонківська І.Т. під час презентації коротко представила, через які форми й методи взаємодії з дошкільнятами здійснюється робота педагогів дошкільного закладу у даному напрямі.

Жваве обговорення викликали думки кандидата педагогічних наук, викладача кафедри теорії та методик дошкільної та початкової освіти КПНУ Газіної І.О. та вихователя-методиста ДНЗ Олійник О.М. про найбільш сприятливий вік вступу дитини до школи. Усі учасники педагогічної зустрічі одностайно прийшли до висновку, що у такий період батьки, фахівці та вихователі мають підійти до вирішення проблеми лише за умови врахування індивідуальних особливостей дошкільника – майбутнього першокласника.

Приємною несподіванкою для учасників стала презентація Газіною І.О. авторських навчально-методичних посібників з методик формування елементарних математичних уявлень та музичного виховання дошкільників, які вона вручила педагогам закладу.

Завантажити презентацію