Навчайлик «Золотої рибки»

З 17.01. по 25.01. 2022 року у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» проведено контрольні та підсумкові заняття. У захопливій ігровій формі, діти виявляли особистісні надбання за різними освітніми напрямами.

Під час проведення занять педагоги використали широкий спектр засобів: яскраву наочність, цікавий роздатковий матеріал, технічні засоби навчання, різноманітні інтерактивні прийоми та методи; організували освітню діяльність, поєднуючи різні види діяльності: ігрову, творчу, пошуково-дослідницьку, продуктивну, що сприяло емоційному та естетичному збагаченню вражень дітей. У невимушеній обстановці діти поринули у цікавий світ математики, навколишнього, природи...

Моніторинг пізнавального розвитку дітей виявив достатній рівень сформованості природничо-екологічної, предметно-практичної, сенсорно-пізнавальної, мовленнєвої компетенцій дошкільників.