Свято Стрітення у «Золотій рибці»

У закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила Кирик) традиційно склалося весело святкувати Стрітення. У дружньому колі усі мешканці «Золотої рибки» із «жайворонками» у руках зібралися на майданчику.

Під час святкування діти співали веснянки, танцювали та грали у народні ігри, проводжаючи Зимоньку та зустрічаючи Весну. Щире захоплення подарували дітям казкові гості: Лисичка, Ведмедик, Зима-Чарівниця та Пані Весна, які з дітьми жартували та грали у веселі ігри «Примерзайки», «Струмочок», «Весело затупотіли». Справжній екскурс до витоків свята та його традицій усі відчули під час весняних хороводів: «Весна-красна іде», «Весняночка-паняночка». Сюрпризом для усіх стало велике багаття, яке своїм теплом закликало Весну.

Сонячна погода та свято подарувало усім гарний настрій та незабутні емоції.