Дітвора «Золотої рибки» святкує День дошкілля

23 вересня 2015 року.  По особливому динамічним, насиченим та яскравим видався День дітвори в дошкільному навчальному закладі №21 у рамках святкування Всеукраїнського дня дошкілля.

Долучившись до загальноміської акції «Лист миру для захисників» дошкільнята змогли відчути себе невід’ємною часточкою миролюбного та патріотично налаштованого українського народу. У листі малята відобразили своє щире прагнення жити під світлим небом та найкращі побажання відважним, мужнім солдатам.

Радо зустрівши своїх маленьких сусідів – дітей ДНЗ №20 «Дзвіночок» вихованці «Золотої рибки» продовжили почесну місію у передачі листів для захисників України. Додавши своє послання до попередніх вручили їх посланцю миру від «Золотої рибки» для продовження акції малюками ДНЗ №22.

Цього ж дня вихованці старшого дошкільного віку спробували свої сили у акторській майстерності, адже вирушили у театральне турне по садку із різними виставами для малюків. Розмаїттям барв та фантазії вразила виставка виробів з природного матеріалу «Осінь щедра пора, любить осінь дітвора», які дошкільнята виготовили разом з вихователями та батьками.

Закінчився день веселою загальною дискотекою із кумедними клоунами та казковими звірятами. Дитячі пісні, сміх та радощі заполонили увесь дитячий садок. Зі святом вас, малюки!