Зі святом, діти України!

Сьогодні, у перший день літа свято у найулюбленіших бешкетників — наших дітей. Під час війни це свято особливе, саме зараз діти потребують повноцінної уваги, турботи, душевної теплоти, підтримки та захисту.

Святково вбраний майданчик закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила Кирик) привітно зустрів мешканців нашого садка. Для усіх художників працював мистецький Art-street «Дитинство моє різнобарвне». Сотні дитячих шедеврів прикрашали територію дитячого садка та дивували дорослих.

Під час пізнавальної зустрічі малюків з працівниками ювенальної поліції діти вправлялися у правилах дорожнього руху, розглядали спеціальну амуніцію і навіть «приміряли» до себе крісло водія поліцейського авто. А запальна руханка з працівниками поліції не залишила байдужим жодного.

Спритні та сміливі малюки взяли участь у розважальному квесті «Веселково-вітрячкове наше літечко чудове», під час якого зустрілися у цікавих пригодах з Лисичкою, Іжачком, Чарівником, Кіндером та Міні-Маусами.

Справжнє захоплення викликав дитячий флешмоб «Веселий вітрячок».

День видався багатий на позитивні емоції, було спекотно від дитячого сміху, веселих ігор, цікавих фокусів та спортивних змагань, які згуртували дітей та дорослих.

P.S. Кожен працює на своєму фронті. Переконанні, що такі заходи допоможуть підтримати психіку дитини під час війни.

Вітаємо з Днем захисту дітей! Нехай кожен день несе дітям нові знання і відкриття, нехай безтурботний час дитинства триває якомога довше. Бажаємо благополуччя в кожній родині, миру та перемоги нашій Україні!