Туристичні змагання у «Золотій рибці»

Туризм приваблює дітей дошкільного віку не лише пізнавальною діяльністю, він – безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі. У туристських походах діти загартовують свій організм, зміцнюють здоров`я, розвивають витривалість, силу та здобувають уміння орієнтування на місцевості. Особливі умови туристської діяльності сприяють вихованню моральних якостей особистості дитини: взаємопідтримці, взаємодопомоги та взаємодії.

22 листопада 2015 року в дошкільному закладі №21 «Золота рибка» відбулася спортивна розвага «Туристичний марафон», до якої із задоволенням долучилися вихованці старших груп та їх батьки.

Розпочалася розвага парадом туристичних команд та проголошенням закличок. А далі усіх підхопив вихор веселих та захопливих ігор, естафет, завдань, під час яких учасники марафону змагалися у комплектуванні рюкзаків та туристичного спорядження, розкладанні палаток, подоланні незвичних перешкод. Та найбільше усім запам’ятався пошук скарбів по території дошкільного закладу за справжніми топографічними картами. Чудовим завершенням туристичного марафону стало нагородження учасників заохочувальними призами та грамотами.