«Зимові забави» у дошкільному садку

Зима – чудова пора року! Скільки радості для малят! Однією з найбільш ефективних форм активного відпочинку дітей є фізкультурні розваги та свята.

20 січня 2017 року в дошкільному закладі №21 «Золота рибка» відбулося спортивне свято «Зимові забави», до якого із задоволенням долучилися вихованці старшого дошкільного віку. Розпочалося свято з тематичних зустрічей з лісовими мешканцями (Лисичкою, Зайчиком, Ведмедиком). Дошкільнята та дорослі разом з казковими персонажами весело грали в ігри та забави на свіжому повітрі, каталися на лижах, санчатах. Продовжилося свято на засніженому спортивному майданчику де дітей зустріла казкова «Зима». Усіх малюків підхопив вихор спортивних та веселих ігор та естафет: «Спритні лижі», «Веселі сніжки», «Зроби крижину», «Влучні стрілки», «Хто швидше?». Недаремно дітвора любить зимові забави та ігри, адже все це зміцнює та загартовує малят, дарує позитивні емоції. Повеселились малюки від душі!