Свято дитинства

«Свято дитинства першочервневе – це свято для тебе, і свято для мене». Під таким життєрадісним та запальним гаслом 1 червня у сквері «Гунські криниці» відбулося свято приурочене Дню захисту дітей. Вихованці «Золотої рибки» разом з дошкільнятами усього міста взяли участь у концертно-розважальній програмі із ніжною танцювальною композицією «Сердечка» та запальною піснею «Мова єднання», у конкурсах на кращий український рушник та вінок «Україна вишивана». Із цікавістю та допитливістю розглядали малюки арт-виставку «Ми щасливі діти», відшуковували себе й своїх товаришів на світлинах фотофестивалю «Я – українець, я – кам’янчанин».

Жоден із маленьких учасників свята не залишився поза увагою, усі отримали солодкі подарунки від народного депутата Володимира Мельниченка та міського голови Михайла Сімашкевича.

Продовжилося святкування у дошкільному навчальному закладі. І хоча на небі не було жодної хмаринки, усі малюки зібралися на спортивному майданчику, несучи яскраві різнокольорові парасольки. Так розпочалася розважально-ігрова програма «Свято парасольки». Веселі персонажі Сонечко та Хмаринка запросили малюків до жвавих естафет, ігор та танків. Закінчилося святкування флешмобом «Парасолькова веселка».