«Малята – Здоров’ята»

Спортивна розвага для дітей молодшої групи

Діти заходять в зал.

Ведуча:  Добрий день, дорогi діти! Подивіться, які всі сьогодні гарні і чепурні  прийшли до залу.

Мов яблучка рум’яні,

Веселі, мов струмки,

Малята рано-вранці,

Приходять в дитсадки.

Гартованих маляток

Недуги не беруть,

Малята – Здоров’ята, -

Усі їх так зовуть!

(Залітає Карлсон з банкою варення. Жадібно починає їсти рукою).

Ведуча:  Карлсоне! Добрий день!

Карлсон:  Угу (продовжує їсти)

Ведуча:  Карлсоне! А чи знаєш ти, що їсти руками дуже не гарно. А також це  може нашкодити твоєму здоров’ю!

Карлсон:  Це все вигадки! Ви просто мені заздрите, що у мене є варення, а у  вас немає. Ой, ай-ай-ай. (Хапається за живіт) Щось мені не добре! Ой    допоможіть.

Ведуча:  Діти як допомогти Карлсону?  Потрібно  терміново набрати номер 03 та викликати лікаря.

(Ведуча з дітьми дзвонять до лікаря. До залу входить лікар Айболить).

Лікар:  Здрастуйте! Лікаря викликали?

Ведуча:  Так! У нас біда! Карлсон занедужав. Допоможіть!

Лікар:  Добре, добре я допоможу! (Витягує пігулку і дає Карлсону). Але усі  повинні пам’ятати, що багато солодощів тільки шкодять вашому здоров’ю.

Щоб бути дужим, здоровим та міцним як броня, Фізкультурою займатись, треба друзі нам щодня!

Карлсон:  Дякую, лікарю! Я все зрозумів! Я більше не буду. Хочу бути, як усі - спортсменом!

Лікар:  Спортивні ігри

Починати пора.

Нумо, дружно, діти,

Крикнемо усі «Фізкульт-ура!»

Проводяться рухливі ігри з Карлсоном:

«Сонечко і дощик», «Квочка і курчата», «Жабки», «Повітряні кульки».

Рухливі ігри

Гра «Сонечко і дощик»

Хід гри: на слова вихователя «Сонечко» діти розбігаються по залу,  підстрибують, кружляють. На слова «Дощик» діти біжать до  вихователя і ховаються під парасольку.

Гра «Квочка і курчата»

Хід гри: діти стоять перед натягнутим на висоті 40 – 50 см. Шнуром. Потрібно  вибрати  з дітей «квочку», решта – «курчата». На слова вихователя  «ціп – ціп» курчата підлазять під шнур і виходять на майданчик; вони біжать до вихователя і пищать «пі – пі – пі». На квохкання  квочки поспішають додому.

Гра «Повітряні кульки»

Хід гри: діти – це ніби не надуті «пузирі». Вони присідають у різних місцях  залу. На слова вихователя «Кульки надуваються» діти  піднімаються, повільно відводячи руки в сторони, якнайбільше  назад.                                                     На слова «Кульки здуваються» діти присідають, видихаючи повітря,   вимовляють звук «с-с-с». Вихователь, стоячи на одному місці, удає, що надуває кульки (діти в цей час піднімаються). Далі він промовляє: «Кульки полетіли». Діти на ці слова починають бігати, кружляти.

Завантажити всі сценарії