Новини

Літо – пора веселих розваг та ігор

Літо… Пора невичерпних рухливих, розважальних та пізнавальних можливостей. У цьому легко пересвідчитися, зазирнувши на подвір’я дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.). Веселі рухливі та захоплюючі дидактичні ігри, будівництво пісочних споруд, плескання у воді або просто довірливі бесіди з друзями – для кожного з малюків знаходиться справа до душі.

Зовсім нещодавно дошкільнята вирушили в екологічно-пізнавальну мандрівку до ПНВО. Зустріч з представниками тваринного світу завжди є емоційно-забарвленою та захопливою, особливо, коли можна безпосередньо розглянути дивовижно забарвлений хвіст поважного павича, погодувати віслюка та смішну мавпочку, спостерігати за мешканцями водного царства. Багато цікавого дізналися дошкільнята, переглядаючи експонати у музеї хліба, розглядаючи меблі та посуд, якими колись давно користувалися їхні прапрабабусі та прапрадідусі.

А 14 червня на майданчику «Золотої рибки» розкинувся манеж справжнісінького цирку, що завітав із Тернополя. Вихованці закладу мали можливість не лише спостерігати майстерне виконання трюків еквілібристів, жонглерів, ілюзіоніста, а й самим взяти безпосередню участь у циркових номерах. У ході циркового дійства познайомилися діти і з фіналісткою конкурсу «Маленькі гіганти» та учасницею конкурсу «Танцюють всі» Вікторією Сметанюк.

Літо лише розпочалося. То ж попереду ще безліч цікавих розваг, пізнавальних екскурсій-експедицій та веселих ігор.