Новини

На часі – розроблення ефективної стратегії педагогічної діяльності на новий 2017-2018 навчальний рік

Завершується літо, тож настав час підвести підсумки та спланувати подальшу педагогічну діяльність, потурбуватись про наповнення радісними подіями, яскравими враженнями життя дошкільнят у садку.

31 серпня у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) проведено педагогічну раду. Педагоги проаналізували діяльність закладу за минулий навчальний рік та оздоровчий період,  обговорили завдання та план роботи на новий 2017-2018 навчальний рік.

З огляду на проблеми та актуальні питання сучасної дошкільної освіти, пріоритетні напрями, означені департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради педагогічним колективом обрано завдання на новий навчальний рік:

ü    модернізація змісту освітньо-виховного процесу та підвищення  якості освіти сучасного дошкільного простору; 

ü    забезпечення методичного супроводу професійного зростання педагога, як гаранту ефективного патріотичного виховання дошкільника;  

ü    консолідування зусиль на реалізацію неперервності освітнього процесу у форматі дошкільної та початкової освіти; 

ü    сприяння збалансуванню напрямів розвитку здорової особистості дошкільника через формування основ здорового способу життя.