День спорту та здоров’я у «Золотій рибці»

Називати переваги занять спортом для дошкільнят можна нескінченно довго. Саме фізичне виховання є важливим фактором не лише зміцнення здоров’я дітей, а й соціалізації, становлення впевненої у своїх силах особистості. То ж цілком логічним у рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту стало проведення у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) тематичного Дня спорту та здоров’я.

Ранок цього дня розпочався для малюків з веселої музичної ранкової гімнастики. Для старших дошкільнят вихователі провели змістовні тематичні заняття «Щоб олімпійцем стати, усе про спорт потрібно знати», «Витривалість – важлива риса спортсмена», «Про здоров’я варто дбати змалку» тощо. Діти молодшого та середнього дошкільного віку розширили свої знання про значення фізичної культури у пізнавальних ігрових вікторинах та бесідах.

А далі усі вихованці «Золотої рибки» зібралися на спортивному майданчику, щоби взяти участь у загальній розвазі «Спортивний марафон». Парад з атрибутами різних видів спорту, жваві естафети та рухливі ігри згуртували дошкільнят у єдину спортивну команду. Та найбільше захоплення викликав у дітей перегляд виступу юних гімнасток – вихованок гуртка з художньої гімнастики дитячої юнацько-спортивної школи №1 (керівник – майстер спорту з художньої гімнастики Вєрємєєнко Н.О.).

Маємо надію, що олімпійський девіз «Швидше, вище, сильніше!», що лунав протягом дня, стане для наших вихованців мотивацією до занять спортом не лише у такі тематичні дні, а й протягом усього життя.