«Золота рибка» святкує день Дітвори

Щирий сміх, барвисті прапорці й повітряні кульки, весела музика стали 15 вересня візиткою дошкільного навчального закладу №21  (завідувач Л. Кирик). Запитаєте чому? Та тому, що усі мешканці «Золотої рибки» святкували день Дітвори.

З самого ранку малюків підхопив різнокольоровий вихор жвавих ігор, смішних конкурсів, невгамовних дискотек. Дошкільнят розважали потішні клоуни, які зібрали усіх гуртом на розвагу «У колі справжніх друзів». Не обійшлося і без сюрпризів. Клоуни начаклували справжнісінького казкового дракона та разом з ним й усіма вихованцями дитячого садка вирушили веселим потягом у щасливу Країну Дитинства.

Цього ж дня у рамках відзначення Дня Дошкілля відбувся міський конкурс художнього читання «Дошкільнята-гуморята». Ми раді відзначити, що вихованка дошкільного навчального закладу №21 Вишневська Валенсія (4 роки) отримала почесне ІІ місце за декламування гуморесок П.Глазового. Гуморятко «Золотої рибки» полонило усіх майстерністю виконання та почуттям гумору.