День батьківського самоврядування: експеримент, відкриття та радість спілкування

Професія вихователя творча, цікава, позитивна та водночас складна й відповідальна. 18 вересня у цьому змогли переконатися батьки вихованців дошкільного навчального закладу №21 (завідувач Л.Кирик). Адже у садочку розпочався День батьківського самоврядування – день експериментів, незвичних відкриттів та дитячих здивувань.

Ролі вихователів приміряли на себе батьки. Розвиткові творчих здібностей дітей сприяли майстер-класи, які організували Мороз Уляна Петрівна (виготовлення підкови-оберегу «На щастя», середня група «А»), Слободенюк Тетяна Валеріївна (аплікація з засушеного листя «Осіннє дерево», середня група «Б»), Храпан Аліна Василівна (конструювання з тканини «Чарівний півник», середня група «В»), Майструк Тетяна Сергіївна (пошиття ляльки, старша група «В»), Сафонова Марія Ігорівна (художня праця «Кумедна вівця», група спеціального призначення).

Таємниці чарівного світу фотографії розкрила дошкільнятам старшої групи «А» Олійник Ольга Василівна. Веселі, музичні уроки з англійської мови провели матусі Махович Інна Анатоліївна (старша група «Б») та Сіра Анна Олександрівна (середня група «А»).

Свої педагогічні сили спробували батьки й під час прогулянки. Соловей Тетяна Василівна організувала для вихованців вальдорфської групи музичну розвагу «Веселі спогади». Мама Слободенюк Тетяна Валеріївна провела ланцюжок рухливих ігор «Бігаємо, стрибаємо – весело зростаємо» (середня група «Б»).

У другій молодшій групі «В» розгорнулося справжнє театралізоване дійство: батьки, як справжні актори, показали малюкам виставу «Ріпка».

Отож, педагогічний дебют батьків видався різноманітним, доволі результативним та позитивним. Користь від експериментального дня батьківського самоврядування отримали усі: діти вкотре переконалися, що їх батьки найкращі, вихователі пересвідчилися у високому виховному потенціалі родин, а матусі та татусі отримали неоціненний досвід виховання своїх малюків.