Новини

Як дошкільнята весну закликали

Виховання дошкільнят на засадах народознавства, кращих традиціях та звичаях українського народу є невід’ємною складовою роботи педагогічного колективу ЗДО №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик).

15 лютого мешканці закладу від малого до великого яскравою ватагою зустрілися на засніженому майданчику святкувати Стрітення, яке завершує коло зимових свят.

В народі цей день вважався зустріччю Зими і Весни. Якщо Зима переможе, то довго ще буде холодно, а якщо красуня Весна візьме гору, то поверне на тепло.

Упродовж свята протистояння Зими і Весни відбувалось у жвавих та потішних іграх – змаганнях за владу над природою в майбутньому .Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж завдяки підтримці наших вихованців, а також безлічі паперово-мереживних пташок, дбайливо виготовлених руками дошкільнят.

А щоби зима не образилася, малюки щиро подякували їй за снігові замети, візерунки на віконних шибках та веселі зимові забави – катання на санах, лижах, змагання у метанні сніжок і будівництві крижаних та снігових споруд.

Дякуємо, Зимонько! Приходь до нас, красуня Весна!