Екскурсія до школи

Школа і дитячий садок – дві суміжних ланки в системі освіти. Дошкільний навчальний заклад № 21 «Золота рибка» тісно співпрацює з навчально-виховним комплексом №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає найбільш успішно почати їм своє навчання і зробити більш плавним і безболісним перехід в «нове життя».

20 березня 2018 року малят привітно зустріли заступники директора Нетеча Г.В., Гурська І.В., які познайомили дошкільнят з правилами внутрішнього розпорядку школи, а також провели екскурсію по приміщеннях школи. Діти побували у спортивній та актовій залах, хореографічному класі, бібліотеці, холі першого поверху, їдальні. Вихованці дитячого садка відвідали навчальні класи. Діти з величезним задоволенням посиділи за шкільними партами, весело та грайливо провели час у спортивній залі.

Екскурсія в школу порадувала малят «Золотої рибки» позитивні емоції, незабутні перші враження та нестримне бажання навчатися у школі.

Ми щиро вдячні директору НВК №9 – Осадчук Н.В. за тісну співпрацю з дошкільним закладом.