Новини

День вишиванки

Вишиванка – для українців не лише вбрання, яке одягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – символ приналежності до роду та нації.

17 травня дошкільнята закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) разом з усіма малятами та дорослими громадянами України приєдналися до свята яскравих кольорів, фантастичних візерунків-символів та шедеврів невтомних майстринь-вишивальниць.

Протягом дня вихованці разом з вихователями дізнавались багато нової цікавої інформації, легенд та казок про вишиванки, відчули себе також майстрами, створюючи свої незабутні візерунки на папері, тканині, картоні. Продовжився день різнобарвною, стоголосою та веселою спільною розвагою «Простелився рушничок до малят на свято». Своїми талантами порадували учасників та гостей дошкільнята старшого віку: вихованці старшої групи «А» – заспівали української пісні, старшої «Б» – на нетрадиційних музичних інструментах відтворили усім відому народну мелодію, а дошкільнята старшої групи «В» виконали запальний український таночок. По завершенні свята і дорослих, і малих об’єднало створення безкінечно барвистого рушника у флешмобі «Вишивана Україна».