Новини

Спрямування векторів дошкільної освіти на курс творчості та професіоналізму

Стартував новий навчальний рік, а разом з ним і пошуки нових, ефективних та прогресивних методів, форм взаємодії із сучасними дошкільнятами. Тож саме тому 13 вересня на базі ЗДО №21 (завідувач Людмила Кирик) вихователі груп середнього віку та короткотривалого перебування зустрілися на І засіданні методичного об’єднання, щоби обговорити особливості педагогічної діяльності відповідно нормативно-правового забезпечення дошкільної освіти, вимог сьогодення та потреб вихованців.

Розпочалося засідання із аналізу роботи методичного об’єднання за 2017-2018 н.р. та доповіді керівника МО Ірини Гонківської на тему «Спрямування векторів дошкільної освіти на виконання нормативно-правового забезпечення».

Слушними видалися поради практичного психолога ЗДО №21 Лариси Євчук щодо особливостей взаємодії з дошкільнятами п’ятого року життя. Адже малюки цього віку вирізняються особливою емоційністю та допитливістю.

Ірина Гонківська познайомила вихователів із основами тайм-менеджменту сучасного педагога. У ході тестування та обговорення вихователі переконалися у гострій необхідності умінь та навичок раціонального розподілу робочого часу – одному із головних ресурсів педагога.