Новини

Участь у Всеукраїнському експерименті

            19 жовтня у м. Києві відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Створюємо освітнє середовище для дітей раннього віку» у рамках освітнього проекту всеукраїнського рівня «Становлення і розвиток особистості на ранніх етапах онтогенезу». Делегатами від м. Кам’янця-Подільського стали педагогічні працівники закладу дошкільної освіти №21 – вихователь-методист Ірина Гонківська та вихователь групи раннього віку Майя Круглецька. 

Під час роботи семінару науковий керівник проекту доктор педагогічних наук професор Наталя Гавриш познайомила учасників із етапами та метою реалізації проекту. 

Ірина Гонківська під час презентації  «Сучасне середовище ЗДО для дітей  раннього віку» представила особливості організації предметно-просторового середовища групи раннього віку «Гномики».

Подальша робота семінару відбулася в секційних групах під керівництвом доктора педагогічних наук професора Гавриш Н.В., кандидата педагогічних наук Васильєвої С.А. та кандидата педагогічних наук Рогозіної В.В., у ході яких учасники семінару познайомилися з особливостями проведення діагностичних і формувальних етапів естетичного, фізичного та інтелектуально-мовленнєвого розвитку дитини раннього віку.