Новини

Засідання Психологічної студії

2 листопада 2018 року в м. Києві відбулося чергове засідання Психологічної студії ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» на тему «Нормативні та етичні аспекти організації роботи практичного психолога». Делегатами від м. Кам’янця-Подільського стали практичний психолог Лариса Євчук (заклад дошкільної освіти № 21) та Тетяна Донець (заклад дошкільної освіти № 17).

Куратор Психологічної студії Тетяна Гурковська наголосила на актуальності даної теми. Наталя Сосновенко і Валентина Горленко, наукові співробітники Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи поділились досвідом та роз’яснили зміни і нововведення в роботі практичних психологів закладів дошкільної освіти. Ніна Омельяненко, голова правління ВГО «АПДО» розповіла про здобутки та перспективи розвитку «Асоціації працівників дошкільної освіти».

Учасники засідання обговорили особливості професійної діяльності практичних психологів закладів дошкільної освіти та подякували організаторам і доповідачам за змістовний, актуальний досвід.