Новини

Міська лабораторія із впровадження вальдорфської педагогіки

 

«Створення сприятливих умов для виявлення природних задатків у дитини»

24 жовтня на базі закладу дошкільної освіти №21 (завідувач Кирик Л.В.) розпочала роботу щорічна міська лабораторія із впровадження вальдорфської педагогіки «Створення сприятливих умов для виявлення природних задатків у дитини за педагогікою Рудольфа Штайнера».

Керівник педагогічної школи Р.Штайнера вихователь-методист закладу Гонківська І.Т. та вихователі вальдорфської групи Мельник Л.М., Підлісна Ю.А. гостинно зустріли колег міста, щоби познайомити з основними положеннями вальдорфської педагогіки, вимогами програми для дошкільних навчальних закладів, що працюють за вальдорфською педагогікою, «Стежина», із особливостями створення умов гармонійного розвитку дошкільнят у співзвучності із законами колооберту року.

У ході екскурсії до вальдорфської групи педагоги розглянули особливості інтер’єру та ігрового середовища, отримали відповіді на усі питання, що виникли.

Майстер-клас з виготовлення модулів «Метаморфози осіннього листя» (вихователь Підлісна Ю.А.) надихнув педагогів на творчі та креативні задуми, щодо використання в освітньому процесі виробів з опалого листя.