«Тиждень безпеки дитини» у «Золотій рибці»

Народна мудрість говорить: «Посієш звичку – пожнеш характер». Тож формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів має починатися з раннього віку. З цією метою в дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) у період з 11.11 по 15.11 2019 року проведено «Тиждень безпеки дитини» для малечі.

До вихованців дошкільного закладу завітали працівники МНС, які розповіли дітям про професію рятувальника. Діти ознайомилися з правилами безпеки на дорозі, в побуті, як себе поводити в разі виникнення пожежі. З цікавістю та захопленням дітвора спостерігала за тим, як працівники МНС вправно «гасять пожежу». Працівники аварійної газової служби 104 продемонстрували малятам спеціальне обладнання, інструменти та розповіли про небезпеку газових приладів. Задоволені залишились всі: і діти, і дорослі.

Дані заходи допомагають виховати у дітей почуття відповідальності за власну безпеку.

Впевненні, що наші малюки ніколи не потраплять у надзвичайні ситуації, а якщо таке і трапиться, то вже точно будуть знати, як правильно діяти.