«Золота рибка» гостинно запрошує…»

21 січня 2020 року у закладі дошкільної освіти № 21 (завідувач Кирик Л.В.) відбувся день відчинених дверей: «Золота рибка» гостинно запрошує…».

Батьків завжди цікавить питання, чим займається їх дитина у дитячому садку упродовж дня, як проходить її життя? Щоб відповісти на ці питання, групи «Зернятко» (вихователі Михалкіна І.О., Фуркало О.В.), «Сонечко» (вихователь Боднар І.В.), «Бджілка» (вихователі Гораш Т.П., Пирогівська І.В.) гостинно запросили батьків на день відчинених дверей.

Ранок розпочався у звичній теплій, дружній, сімейній атмосфері. Під час різних змістовних занять батьки разом із своїми дітьми змогли виконати різноманітні завдання, пограти у веселі рухливі ігри на прогулянках, відвідати спільно з малюками інтелектуальний клуб «Дослідники-Чомучки» (керівник Бандура Л.В.) та гурток англійської мови «Hello!» (керівник Гандзюк О.І.).

День відчинених дверей для маленьких вихованців та їх батьків став особливим днем, адже всі малюки старанно займалися, щоб продемонструвати свої досягнення, а батьки – щиро раділи успіхам дітей.