Лист звернення до дітей групи "Бджілка"

Доброго дня маленький друже!

Пишуть до тебе, твої вихователі: Ірина Василівна та Тетяна Петрівна.

Саме зараз, ми не зможемо бачитись, та разом проводити весело час у садочку: гратися, навчатися, обійматися, ділитися емоціями. На даний момент, ми всі знаходимося вдома, щоб вберегти своє здоров’я!

Ти напевно вже чув новини від батьків про «короновірус», і можливо навіть встиг злякатися? Бо серед бактерій та мікробів про які ми з тобою розмовляли та вивчали, цей залишається новим, та зовсім невідомим для тебе.

Любі наші діти, з групи «Бджілка», наші «бджоленята» закликаємо вас, не хвилюватися! Спілкуйся, запитуй у своїх батьків все, що вас цікавить чи турбує, що до ситуацій, які не зрозумілі.

Ми впевненні, що твої рідні зроблять  усе можливе, щоб забезпечити тобі безпеку та захист.

І не забувай! «В здоровому тілі - здоровий дух!»

Дотримуйся правил гігієни. Бережи себе! А ще, зранку усією сім’єю робіть зарядку, дивіться разом мультики та цікаві дитячі передачі, грайтеся у ігри, як ми у садочку.

Ми любимо тебе і сумуємо за тобою.

Скоро зустрінемося!!!