Новини

«Україна – це ми!»

Наближається День захисника України та День Українського козацтва, який традиційно святкуємо 14 жовтня.

Вшановуючи мужність та героїзм захисників України, з метою зміцнення патріотичного духу дошкільнят, 12-13 жовтня 2020 року, у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України.

Упродовж двох днів проводилися тематичні інтерактивні бесіди з дітьми «Козаки України», «Козацькі звичаї», «Ми – козацького роду», «Наші захисники», «Мужні воїни України». Малята мали можливість переглянути та обговорити улюблені мультфільми «Як козаки по сіль ходили», «Як козаки у футбол грали».

Незабутнє враження викликала у малюків участь у спортивній розвазі «Козацькі забави» під час якої учасники вправлялися у силі та спритності, брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах.

Переконанні, що позитивні емоції, пережиті під час відзначення Дня захисника України, сприятимуть підвищенню патріотизму наших вихованців, вихованню в них почуття гордості за рідну землю, бажання примножувати її красу і здобутки!