Новини

Осінь щедра на дарунки мандрувала у садку

Різнобарвне листя, шишки, каштани, жолуді – щедрі дари осені, які так полюбляють збирати діти. Саме усе це в руках малюків оживає та перетворюється на сміливі фантастичні шедеври.

3-5 жовтня на території закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) дитячі майданчики замайоріли цікавими персонажами. Під час виставки-ярмарку «Там де Осінь мандрувала все казковим раптом стало» у дитячому садку оселилися овочеві смішарики, кабачкові машини, кукурудзяні міньйони, капустяні зайці, весе6лі гусені, мудрі сови, слоненята, поросята, їжаки, лісові хатинки, гарбузові вази, лісовички, осінні принцеси та багато багато цікавих мешканців. Усе це - спільні творчі витвори педагогів, батьків та малят.

Позитивні емоції, радість, веселощі та гарний настрій подарували усім тематичні свята «Ми справжні друзі природи», «Кленовий листочок завітав до малят», під час яких малята кружляли у таночку з осінніми листочками, ховалися від дощу до Осені під велику парасольку, грали у веселі ігри, співали.