Творчі дошкільнята

25 вересня 2015 року уже відома для жителів будинків прилеглих до території ДНЗ №21 алея «Золотої рибки» знову замайоріла яскравими, життєрадісними барвами. І з’явилися на ній не квіти, не буйне листя, а різноманітні іграшки. Перетворитися на іграшкову допомогли алеї діти разом з батьками й вихователями, адже впродовж кількох днів усі завзято майстрували паперових зайчиків, гномиків, ліхтариків, пташок тощо.

Іграшку можна по праву вважати одним із символів дитинства. То ж не дивно, що у переддень Всеукраїнського дня дошкілля, саме вона обрана головною героїнею тематичної алеї.

Різнокольоровими стали у цей день і прогулянкові доріжки дошкільного закладу. Усі малюки взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті «Дитинство очима дітей». А старші дошкільнята, немов справжні художники, працювали за мольбертами – творили зображення своїх улюблених іграшок.

Так і перетворився, здавалося б звичайнісінький день, на День дитячого мистецтва.