Новини

Формуємо повагу до мужності й героїзму захисників України змалку

Важливим напрямом патріотичного виховання дошкільнят є їх прилучення як до народознавства – вивчення культури, звичаїв рідного народу, так і формування поваги до мужності й героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності сьогоднішньої України. Саме тому у рамках відзначення Дня захисника України з 12 по 15 жовтня 2015 року у дошкільному навчальному закладі № 21 проведено різноманітні тематичні заходи: заняття на теми «Бережемо свою Батьківщину», «Україна починається з мене», «Доля посміхається відважним», сюжетні ігри «Ми – майбутні захисники Вітчизни», бесіди «Козацька дружба – найбільший скарб», «Люби і знай свою Батьківщину», перегляди відео «Сучасний український солдат мужній і відважний» тощо.

 Результатом творчості дошкільнят спільно з батьками стала виставка малюнку «Мужній, бравий наш козак у вишитій сорочці».

  Захоплення, радість, безліч позитивних емоцій викликала у старших вихованців закладу участь у музично-спортивній розвазі «Козак усім народам друг, і лицарський у нього дух». Хлопчики, немов справжні козаки, змагались у силі, спритності й відвазі у веселих атракціонах та естафетах. А дівчатка продемонстрували свої уміння та знання у пісенній та танцювальній народній творчості.