Міська лабораторія із впровадження вальдорфської педагогіки «Створення сприятливих умов для виявленн

29.10.2015р. У дошкільному закладі продовжила роботу міська лабораторія із впровадження вальдорфської педагогіки «Створення сприятливих умов для виявлення природних задатків у дитини за педагогікою Рудольфа Штайнера».

Вихователі вальдорфської групи Мельник Л.М., Підлісна Ю.А. та керівник педагогічної школи Р.Штайнера вихователь-методист закладу Гонківська І.Т. гостинно зустріли колег міста, щоби познайомити з вимогами програми для дошкільних навчальних закладів, що працюють за вальдорфською педагогікою «Стежина», із особливостями створення умов гармонійного розвитку дошкільнят у співзвучності із законами колооберту року. Слухачі школи ознайомилися із орієнтовним розподілом життєдіяльності дітей вальдорфської групи під час епохи «Гномики та ліхтарики» та мали нагоду поуправлятися у розподілі навчального матеріалу до тематичного блоку «Листопад», враховуючи основні положення вальдорфської педагогіки, виготовленні традиційних паперових ліхтариків.