Новини

Міжнародний форум «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства»

Консолідуючи зусилля наукової та освітянської еліти для розв'язання кризової ситуації, налагодження механізму демократичного діалогу з державними інституціями, залучення широкого кола науковців, освітян, представників урядових структур та засобів масової інформації до обговорення питання щодо реального стану та проблем реформування науково-освітянської сфери України, 30 листопада 2015 року у місті Києві, відбувся Міжнародний форум «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства». Проведення форуму проходило за підтримки Верховної Ради України.

Делегацію нашого міста представляли педагогічні працівники дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка»: завідувач – Кирик Л.В., вихователь-методист – Онищук О.І.

У рамках проведення форуму з вітальним словом до учасників звернулися: Пирожков Сергій Іванович – перший віце-президент Національної академії наук України, Сиса Павел – професор кафедри морфологічних наук Варшавського університету наук про життя, академік Академії наук вищої освіти України (відділення біології) (Польща), Ільченко Тамара Сергіївна – голова місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

         Незабутні враження та захоплення переповнювали учасників під час нагородження кращих освітян України за професійні успіхи та загальнонаціональний внесок у розвиток освіти нашої держави.

Варто згадати почесні нагороди та відзнаки. Віце-президент Національної академії наук України Пирожков Сергій Іванович нагородив колектив дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» нагрудним знаком «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» та урочисто вручив освітнє видання «Науковці та освітяни України», в якому висвітлено сучасний розвиток, широку інтеграцію та надбання освітньої діяльності кращого дошкільного  навчального закладу міста Кам’янця-Подільського.