«Золота рибка» напередодні великодніх свят

Великоднє свято здавна асоціюється в українського народу із відродженням тепла й світла, із добром та душевною благодаттю. То ж не дивно, що саме напередодні великодніх подій у дошкільному навчальному закладі відбулися благочинні заходи.

Розпочалося усе із благодійної акції «Великоднє тепло» на підтримку захисників, що перебувають в зоні АТО. Згуртувавшись у єдину сім’ю батьки, малюки та працівники закладу зібрали значну кількість продуктів харчування та засобів особистої гігієни. Вихованці середніх та старших груп намалювали малюнки та виготовили вітальні листівки, які, безперечно, зігріють серце й душу солдат.

21 квітня добрі справи «Золотої рибки» були спрямовані на допомогу дітям, які долають рак, розсіяний склероз та віч-інфікованим. Відгукнувшись на заклик Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом» підтримати хворих малюків та їх батьків у дошкільному закладі розгорнули благодійний ярмарок «Назустріч мрії». Завдяки щирості, добру та співчуттю батьків й гостей було зібрано 3624 гривні, які стануть ще однією сходинкою на шляху одужання хворих дітей.

22 квітня для вихованців та їх батьків запрацювали справжні мистецькі майстерні. Працюючи та пізнаючи нові, сучасні, незвичні техніки з прикрашання великодніх яєць, мешканці «Золотої рибки», від малого до великого, виготовили неймовірну кількість писанок, крашанок, декоративних виробів, які стали чудовою прикрасою уже традиційної великодньої алеї.

У яскраві сонячні дні, коли усі помисли стають щирими і добрими, а серця променіють любов’ю та вдячністю, запрошуємо бажаючих помилуватися справжніми витворами мистецтва, що прикрашають великодню алею «Золотої рибки», і закликаємо усіх – творіть добрі справи, відкрийте свої серця для світла та душевного тепла.