Новини

Педагогічний колектив ДНЗ №21 впевнено стартує у новий навчальний рік

Ось і промайнуло дзвінкоголосе, безтурботно щасливе, сонячно гаряче літо. На часі – турботи про те, як зробити життя дошкільнят у садку насиченим радісними, яскравими враженнями.

         Саме з цією метою 31 серпня у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» проведено педагогічну раду. Педагоги закладу проаналізували діяльність закладу за минулий навчальний рік та оздоровчий період,  обговорили завдання та план роботи на новий 2016-2017 навчальний рік. Зваживши сучасні тенденції у розвитку дошкільної освіти України, пріоритетні напрями, означені департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, педагогічний колектив дошкільного навчального закладу планує спрямувати свою діяльність у 2016-2017 навчальному році на вирішення наступних завдань:

ü реалізація завдань цілісного гармонійного розвитку сучасного дошкільника з метою успішного входження в систему шкільного навчання в умовах модернізації дошкільної освіти;

ü виховання у дошкільників патріотичного почуття-цінності на основі формування позитивного ставлення до співвітчизників різних регіонів України у взаємодії з батьківською громадою;

запровадження соціально-економічної освіти дошкільників як складової основ фінансової грамотності майбутніх громадян України.