Новини

Постійний розвиток і навчання – кредо справжнього педагога

 

Навряд чи хтось посперечається з тим, що педагог має не лише розвивати й навчати малюків, а й постійно розвиватися і навчатися сам. Саме тому у День педагога вихователям та фахівцям дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) було надано можливість взяти участь у різних методичних заходах.

         Майстерності виготовлення листівок у техніці скрапбукінг навчилися вихователі на майстер-класі, проведеному колегою з ДНЗ №2, переможцем ІV Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій у номінації «Інновації у сфері дошкільної освіти» Дьоміною Н.І.

         Мають чим поділитися і педагоги нашого дитячого садка. Зокрема Підлісна Ю.А., вихователь вальдорфської групи, у ДНЗ №2 розкрила секрети підготовки та проведення вальдорфських хороводів–райгенів усім педагогам, що зацікавилися педагогікою Р.Штайнера.

     Справжнім професійним подарунком для педагогічного колективу закладу стала зустріч із Матвєєвою М.П. – кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка. Марія Петрівна розповіла про особливості педагогічного вигорання та провела тренінг-пораду, що допоможе вихователям швидше налаштуватися на творчу педагогічну діяльність