«Всі ми вийшли з дитинства…»

23.09.2016 року у дошкільному навчальному закладі № 21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відбувся День батьків – захід, що став продовженням доброї традиції взаємодії як для дітей та їх батьків, так і для педагогічного колективу. Цього дня батьки мали нагоду ближче познайомитися з дошкільним навчальним закладом, його традиціями й новинками, особливостями організації та пріоритетними завданнями навчально-виховного процесу.

У такий день по особливому відчуваються довірливі відносини між батьками та педагогами. Під час численних зустрічей, розваг, спільних вистав та експрес-концертів батьки не лише зазирнули у «маленький світ» своїх дітей, а й самі на певний час поринули у щасливий, безтурботний час дитинства.

«Всі ми вийшли з дитинства…». Цей знаменитий вислів Сент-Екзюпері повною мірою відобразив атмосферу цього дня – атмосферу добра, радощів та комфорту.